Satış:

Continental Kimya Sanayi A.Ş. petrokimya, endüstriyel kimyasallar ve plastik hammadde alanlarında dünya çapında, üreticilerin muhtelif/çeşitli ve değişik ihtiyaçlarını karşılayan uluslar arası bir satış ve dağıtım firmasıdır. Tüm müşteri ve tedarikçilerimize, kaynak yaratımı, satış ve pazarlama, stok dağıtımı, ulaştırma ve finans alanlarında sunduğumuz hizmetlerle ölçülebilir değer/katkı sağlamaktayız. Ürün listemizi inceleyebilir ve daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Pazarlama:

Continental Kimya Sanayi A.Ş. olarak ; uluslararası üreticilerden yerel son kullanıcılara kadar tüm varolan mevcut ve potansiyel iş ortaklarımız için akılcı pazarlama ve kaynak yaratımı hizmeti sunmaktayız.

Firmamız “Kimyanıza Uygun İş Ortağı”yaklaşımı ve donanımlı satış ekibi ile siz müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası destek vererek sadece ürün pazarlamak değil hizmeti de prensip edinmiştir.

Nakliye & Dağıtım:

Lojistik departmanimizdaki profesyonel ve deneyimli arkadaslarimiz, tum lojistik imkan ve yontemleri kullanarak, musterilerimiz ve tedarikcilerimizi en hizli ve hesapli sekilde bulusturmaktadir. Nakliye ve dagitim seceneklerimiz arasinda, demiryolu, karayolu ve denizyolunun tum cesitleri mevcut olup, dunyanin herhangi bir noktasindan, herhangi bir noktasina hizli ve guvenilir teslimat yapmaktayiz. Musterilerimizin talepleri dogrultusunda paketleme ve depolama hizmetlerimizde mevcuttur.

Operasyon departmanimiz, tüm lojistik, bankacilik, ithalat ve ihracat dokumantasyonunun mevzuata uygun hazirlanmasini, birimler arasindaki koordinasyonun hizli, duzgun, verimli ve kusursuz calismasini saglar, ve hem tedarikcilerimizin hem de musterilerimizin uzerindeki is yukunu minimuma indirir.

Finans:

Titiz maliye politikalari ve ilkelerinden ödün vermeyen mali standartları sayesinde, Continental, tüm ürün tedarikçileri yanında, uluslararası bankalar ve finans kuruluşları nezdinde de sağlam bir itibar ve yüksek seviyede kredibiliteye sahip olmuştur.

Bu finansal gücün sonucu olarak Continental değişik ödeme şekillerini müşterileri ve ürün tedarikçileriyle olan ilişkilerinde kullanabilme kabiliyetine sahiptir. Continental her zaman alış ve satış için en uygun çözümleri sunabilmektedir.

Güvenirlik:

Petrokimya alanında yirmi yılı aşkın deneyimimiz, kanıtlanmış başarılarımız uluslararası ofislerimiz ve dağıtım merkezlerimiz bizi global kaynak yaratımı ve pazarlamada kolay bir seçim ve doğru bir adres yapmaktadır.

Kaynak Yatırımı:

Continental Kimya Sanayi A.Ş. 28 yılı bulan tecrübesiyle; siz müşterilerimiz ve uluslararası kaynaklar arasında köprü olma görevini üstlenmiştir. Her geçen yıl alternatif kaynaklar yaratarak portföyünü büyüten firmamız uluslar arası kaynaklar ile müşterilerinin entegrasyonunu sağlamıştır ve sağlamaya devam edecektir.