Satış & Pazarlama:

Continental, büyüyen bir şirket olarak bünyesine kaliteli traderları eklemek istemektedir. Eğer kimyasal, petrokimyasal veya plastik alanında en az 5 yıl tecrübeniz, market bilginiz ve güvendiğiniz bir geçmişiniz varsa Continental, sizin için doğru bir yer olabilir.

Şirketimiz cazip ücretler, performans bonusları ve mükemmel bir iş ortamını bir arada sunmaktadır. Yöneticilerimiz traderların kendi gelişimlerini sağlamak için ellerinden geleni yapmaktadır. Continental’nin uluslar arası network’ü ve bütün temasları kullanımınıza açık olacaktır.

Başvurunuz ilgili olduğunuz departmanı belirterek yapmanız, başvurunuzun daha çabuk değerlendirilmesini sağlayacaktır. Bütün başvurular gizli tutulacaktır.

Satış Personeli:

Firmamız her zaman kimyasal ve plastik sektöründe müşteri/tedarikçi portföyü bulunan kişilere açıktır. Bu ortaklıklar tam zamanlı iş anlaşmaları olabileceği gibi esnek zamanlı anlaşmalarda olabilir. Eğer ilgiliyseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Finansman:

Continental, oldukça kapsamlı finansın, muhasebenin, finansal analizlerin ve hazine işlemlerinin bütün yönlerini kapsayan bir finans departmanına sahiptir. Firmamız her zaman analitik yetenekleri gelişmiş, kavramsal düşünebilen çalışanlara açıktır.

Lojistik ve Operasyon

Continental, dünya çapında yüklemeleri ve depoları koordine eden, bütün lojistik işlemlerini yürüten geniş bir operasyon departmanını bünyesinde barındırır.

Eğer uluslar arası lojistikte deneyimli iseniz, firmamızda her zaman sizin için bir yer vardır.

İş İmkanları

Continental sürekli dünya çapında büyüyen bir firma olduğu için, kimyasal ve plastik sektöründe her zaman ilgi çekici iş fırsatlarına açıktır.
Bu fırsatlar;
· Bir firmanın satın alınması (satış, dağıtım ve üretim firmaları olabilir.)
· Bir işin, bazı yönlerinin firmamız hedefleriyle uyuşması koşulu ile finanse edilmesi
· Karşılıklı anlaşma hallerinde, gelişmekte olan projeler şekillerinde olabilir. Bütün teklifler tamamen gizli tutulacaktır.
Eğer bir iş teklifiniz varsa lütfen ilk temasınızı aşağıdaki e-mail yoluyla yapınız;

info@cigtr.com